ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč

GARLAND.cz - žijeme dílnou a zahradou

Prodejny

319 prodejců

Výdejní místa

118 výdejních míst

Servisy

175 servisních středisek

Doprava zdarma

po celé ČR

Výběr z nabídky

Akce

Special Price 9 999,- Kč

Akce

Special Price cena 2 599,- Kč

Akce

Special Price 3 199,- Kč

Akce

Special Price 4 199,- Kč

Akce

Special Price 7 499,- Kč

Akce

Special Price 9 999,- Kč

Ihned k odběru

většina výrobků skladem

Množství náhradních dílů

více než 13 000 položek

Nákup na splátky

výhodné podmínky

Skvělé ceny

u všech produktů

Novinky

Jičín město pohádky

Jsme velmi rádi, že se značka Riwall stala jedním ze sponzorů krásného festivalu pro děti i dospělé „Jičín město pohádky“. Pokud si ve dnech 11.-15. září 2024 najdete čas, určitě tuto akci navštivte. Čeká vás mnoho atrakcí pro děti, divadelní vystoupení, známé hudební skupiny a mnoho dalšího. Více se dozvíte ZDE

Číst více
Skleník Canopia vítězem

V prestižním klání amerického magazínu Better Homes&Gardens s více než 13 miliony čtenářů se v kategorii skleníků, které si můžete snadno postavit sami, na prvním místě umístil produkt Canopia Hybrid od Palramu.

 

Číst více
Nové LC Garland
7. srp
2023
Nové LC Garland

Společnost Garland sídlí v novém logistickém centru v Jičíně, podívejte se do jeho útrob. VIDEO  

 

Číst více
Proč recyklovat staré spotřebiče?

Vaše vysloužilé elektrické nářadí a stroje poctivě recyklujeme spolu se společností ASEKOL. Jak to funguje se můžete podívat ZDE.

Číst více
Ocenění českých lídrů

Společnost Garland obsadila 2. místo v projektu Ocenění Českých Lídrů za Královéhradecký kraj.

Číst více
Ocenění značky CANOPIA / PALRAM

Značka Canopia od Palramu získala dvě prestižní ocenění.

Číst více
Snažíme se být šetrní k životnímu prostředí

V novém logistickém centru uspoříme až 35% energie díky inteligentnímu řízení osvětlení. Jak je to možné?

Číst více
Canopia – nová značka pro produkty společnosti Palram

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že izraelské společnost Palram Industries Ltd., světový lídr ve výrobě panelů z polykarbonátu, PVC a akrylu, přichází na trh s novou značkou Canopia. Všechny produkty divize Palram Applications Ltd., která se v rámci koncernu zabývá vývojem a výrobou produktů pro koncové spotřebitele, se tedy budou postupně přejmenovávat z označení Palram na novou značku Canopia. Samotná podstata výrobků se ale nemění. Zákazník vždy dostane špičkové a spolehlivé produkty s vysokou přidanou hodnotou za skvělou cenu. Vybírat si lze i nadále ze široké nabídky skleníků, zahradních domků, garážových stání, pergol, altánů, zastřešení bazénů, zimních zahrad nebo vchodových stříšek. Kompletní sortiment naleznete zde.

Číst více
Riwall PRO – opět nejoblíbenější značka zahradní techniky v ČR

 Riwall PRO – potřetí obhájila titul nejoblíbenější značky zahradní techniky v ČR

 Praha leden 2022 – více než 100 000 čtenářů nejoblíbenějšího a největšího hobby magazínu Receptář mělo opět možnost rozhodnout o vítězích a nejoblíbenějších značkách v kategorii hobby a zahrada. Tato tradiční anketa se počtem vyplněných dotazníků řadí v rámci oboru „Zahrada a Hobby“ mezi největší v České republice. Anketa každoročně obsahuje otevřené otázky s možností zvolit jakoukoliv značku na českém trhu, takže čtenáři skutečně vyplňují značku, která u nich hraje prim a jejíž produkty mají častokrát ověřené z každodenního užívání, důvěrně je znají a mohou se na ně spolehnout.

Velmi nás těší, že v kategorii nejoblíbenější značka zahradní techniky opět zvítězila značka Riwall PRO. Je to pro nás pocta a zároveň důkaz, že mix spolehlivosti, technické vyspělosti, vzhledu, ceny a poprodejní péče je vytvořen takovým způsobem, že dokáže oslovit široké řady uživatelů od nadšených zahrádkářů, vlastníků domů i chalup až po profesionální uživatele a firmy, které podnikají v oblasti údržby zahrad, sadů i lesů. Děkujeme za důvěru.

Produkty Riwall PRO naleznete zde.

Číst více
Scheppach v Libovkách Pepy Libického na Primě

Výrobky do dílny, na stavbu i na zahradu značky Scheppach můžete nyní vidět v pořadu Libovky Pepy Libického na Primě. Odborník a zkušený kutil Pepa Libický ve svém pořadu ukazuje, jak některé věci opravit snadněji a rychleji, představuje různé triky a tipy, jak vytvořit zajímavé výrobky a designové věci do domu či na zahradu. Uvidíte, jak pracovat s nářadím Scheppach, a co všechno může vzniknout s jeho pomocí. Každou neděli od 14. 3. v 12:50 na Primě můžete sledovat, co Pepa se Sheppachem vytvoří. Nechte se týden co týden inspirovat zajímavými nápady i chytrými tipy.

Číst více
Riwall PRO – nejoblíbenější značka zahradní techniky v ČR

 Riwall PRO – opět nejoblíbenější značka zahradní techniky v ČR

 Praha 18. ledna 2021 – více než 100 000 čtenářů nejoblíbenějšího a největšího hobby magazínu Receptář mělo opět možnost rozhodnout o vítězích a nejoblíbenějších značkách v kategorii hobby a zahrada. Tato tradiční anketa se počtem vyplněných dotazníků řadí v rámci oboru „Zahrada a Hobby“ mezi největší v České republice. Anketa každoročně obsahuje otevřené otázky s možností zvolit jakoukoliv značku na českém trhu, takže čtenáři skutečně vyplňují značku, která u nich hraje prim a jejíž produkty mají častokrát ověřené z každodenního užívání, důvěrně je znají a mohou se na ně spolehnout.

Velmi nás těší, že v kategorii nejoblíbenější značka zahradní techniky svojí první loňskou pozici opět obhájila značka Riwall PRO. Je to pro nás pocta a zároveň důkaz, že mix spolehlivosti, technické vyspělosti, vzhledu, ceny a poprodejní péče je vytvořen takovým způsobem, že dokáže oslovit široké řady uživatelů od nadšených zahrádkářů, vlastníků domů i chalup až po profesionální uživatele a firmy, které podnikají v oblasti údržby zahrad, sadů i lesů. Děkujeme za důvěru.

Produkty Riwall PRO naleznete zde.

Číst více
Riwall PRO – nejoblíbenější značka zahradní techniky v ČR

 Praha 29. ledna 2020 – více než 100 000 čtenářů nejoblíbenějšího a největšího hobby magazínu Receptář mělo možnost rozhodnout o vítězích a nejoblíbenějších značkách v kategorii hobby a zahrada. Tato tradiční anketa se počtem vyplněných dotazníků řadí v rámci oboru „Zahrada a Hobby“ mezi největší v České republice. Anketa každoročně obsahuje otevřené otázky s možností zvolit jakoukoliv značku na českém trhu, takže čtenáři skutečně vyplňují značku, která u nich hraje prim a jejíž produkty mají častokrát ověřené z každodenního užívání, důvěrně je znají a mohou se na ně spolehnout.

Velmi nás těší, že v kategorii nejoblíbenější značka zahradní techniky vyhrála značka Riwall PRO. Je to pro nás pocta a zároveň důkaz, že mix spolehlivosti, technické vyspělosti, vzhledu, ceny a poprodejní péče je vytvořen takovým způsobem, že dokáže oslovit široké řady uživatelů od nadšených zahrádkářů, vlastníků domů i chalup až po profesionální uživatele a firmy, které podnikají v oblasti údržby zahrad, sadů i lesů. Děkujeme za důvěru.

Produkty Riwall PRO naleznete zde.

Číst více
Robotická sekačka Riwall – jednodušeji to už nejde

Pět let vývoje, špičkové komponenty, nejnovější sekací algoritmy, výroba v novém moderním závodě a ovládání tak snadné, že ho zvládne úplně každý. To je nová robotická sekačka Riwall. Podívejte se na výbavu, výkon a kapacitu baterie, nejmodernější tichý bezuhlíkový motor, možnost sekat až 1000 m2 a další parametry a zjistíte, že máte před sebou nejvýhodnější nabídku. Navíc balení už obsahuje vše, co potřebujete k instalaci sekačky na zahradu. A pokud budete chtít dokoupit běžné příslušenství, zjistíte, že i jeho ceny jsou více než příznivé. Pokud máte chuť zažít pohodu s novým robotickým pomocníkem, můžete ho mít nyní s cenovým zvýhodněním 6800 Kč. Více o robotické sekačce RRM1000.

Číst více
Průmyslové vysavače Scheppach

Společnost scheppach zařadila na konci roku 2018 do svého sortimentu průmyslové vysavače na suché / mokré vysávání. Její nabídku přinášíme také na náš trh v modelech s  15-ti, 20-ti a 30-li litrovou kapacitou. 

 Díky velké délce kabelu i hadice mají velký dosah. Vysavače jsou velmi lehké a snadno se ovládají. Díky konstrukci na výšku nepotřebují ani příliš místa na skladování. Podlahová hubice má přepínání pro hladké podlahy a koberce. Vysavače se dodávají s bohatým příslušenstvím, včetně velmi účinného Hepa filtru. Vysavače se skvěle hodí do domácností, dílen, garáží i pro potřeby řemeslníků.

Číst více
Traktory Riwall
27. úno
2018
Traktory Riwall

Nová řada traktorů Riwall, která se vyrábí v největším evropském závodě na výrobu zahradních traktorů, Vás okouzlí svojí příznivou cenou, vyspělou technikou, výkonnými motory a snadnou ovladatelností. Záběr 92 cm je ideální pro většinu privátních pozemků. Traktory Riwall si můžete objednat i s unikátním příplatkovým setem tříramenných nožů Power Kit, které výrazným způsobem vylepšují sběr do koše i za nepříznivých podmínek. Pro zastánce mulčování jsou zase připravené speciální trojramenné mulčovací nože, se kterými budete mulčovat jako profesionálové. K traktorům lze dokoupit nepřeberné množství příslušenství, jako jsou vozíky, odmechovače, rozmetadla, válce, radlice a mnoho dalších. Kompletní nabídku traktorů Riwall naleznete ZDE.

Číst více
Nové sestavy zahradního nábytku

Právě jsme do prodeje zařadili nové, cenově zvýhodněné sestavy zahradního nábytku.  samozřejmě dále zůstává možnost složit si z jednotlivých komponentů sestavu svoji nebo k dané sestavě další komponenty jednotlivě dokoupit.

Leták ke stažení s kompletním seznamem sestav najdete zde

Číst více
Nový 40V aku program Riwall – dostatek síly pro vaši zahradu

Tři roky vývoje, investice 3 mil. USD, desítky hodin testů s největšími konkurenty ve své kategorii, detailní kontrola a poradenství v největším německém nezávislém technologickém institutu VDE a bezpečnostní testy prováděné německou organizací TÜV. To je jen zlomek toho, čím si prošel jeden z nejvyspělejších aku programů současnosti. Díky komfortu ovládání, v podstatě bezúdržbovému provozu bez spotřebních náhradních dílů a provozních kapalin, nízké hladině hluku, vibrací i emisí se aku nářadí stává jasnou volbou pro více a více zákazníků po celém světě. Ve značce Riwall nyní můžete získat opravdu špičkové produkty s moderními bateriemi s kapacitou od 2Ah do 6Ah, které můžete volně kombinovat s jakýmkoliv strojem. Stroje náročné na výkon jsou osazeny nejmodernějšími bezuhlíkovými motory PowerMax.

Číst více
Scheppach – nadupané svářečky pro vaši dílnu

Scheppach po několikaleté přípravě vstupuje do segmentu svářeček s ideálním strojem pro domácí i řemeslné dílny. V tomto případě spojil Scheppach síly s jedním z největších výrobců svářeček pro náročný americký trh a na základě nejmodernější invertorové technologie vyvinul stroj, který uspokojí i velmi náročné uživatele a zároveň je, díky svým funkcím, přátelský i k naprostým nováčkům. Svářečka se tak automaticky postará o jednoduché zapálení oblouku, stabilizuje hořící elektrický oblouk a dokáže zabránit přilepení elektrody. Snadnost ovládání, vyspělou elektroniku a nadstandardní výkon ocenili i čeští profesionální svářeči a profesionální prodejci svářecí techniky, kteří se měli možnost v rámci předprodejních testů s těmito stroji seznámit. Svářečky se dodávají s kompletní výbavou, kterou potřebujete k tomu, abyste mohli ihned začít svařovat.

Číst více
WOLF-Garten – osiva a hnojiva pro nejkrásnější trávník

Pokud chcete mít opravdu ten nejhustší, nejodolnější nebo nejzelenější trávník, musíte se obrátit na ty nejlepší z oboru. Německá společnost Wolf-Garten již v roce 1964 vybudovala první výzkumný ústav na travní semena a hnojiva a uvedla na trh první řadu těchto produktů, které předčily konkurenci na celé čáře. Svůj vysněný trávník můžete mít i nyní, po více než 50 letech dalších výzkumů a vývoje. Zakoupit můžete skvělá hnojiva, která se uvolňují postupně a trávě tak vydrží dodávat živiny i měsíce nebo pečlivě vybrané směsi osiv, která splní právě tu vaši představu o dokonalém trávníku. Jen u Wolfu máte zaručenou garanci klíčivosti, rychlejší klíčivost až o 30%, zvýšenou odolnost proti plísním a parazitům, odolnost proti horku, silnému dešti i zimě a snadnou údržbu travního porostu. To vše za ceny, které Vás příjemně překvapí. Nabídku naleznete zde.

Číst více
HM 100 MP – pokosová pila roku 2016

Pokosová pila Scheppach HM 100 MP se stala v Německu ve velmi silné konkurenci nářadím roku 2016 v kategorii pokosových a kapovacích pil. Pila vyniká moderním designem, snadným ovládáním, přesným řezem i pod úhlem a neobvyklou dvourychlostní převodovkou pro účinné řezání v různých materiálech. Dodává se se se speciálním univerzálním kotoučem 255 mm, se kterým je možno řezat většinu materiálů. Pokud uživateli stačí menší řezný kotouč o průměru 216 mm, může volit menšího sourozence této pily, model HM 80 MP.

Číst více
Test sekaček GTM
23. kvě
2016
Test sekaček GTM

Sekačky GTM potvrdily v testu svoji kvalitu

V posledním velkém testu sekaček, který pořádal časopis dTest, se mezi úplnou špičku prosadil i testovaný stroj ze stáje holandské společnosti GTM Professional, model GTM 500 SP1 SC H. Za zmínku stojí, že v nejdůležitější kategorii „sečení“, kde se hodnotí kvalita sečení na nízkém, vysokém i přerostlém trávníku, ve vlhké trávě nebo v obtížném terénu více

Číst více
Riwall – nově s prodlouženou zárukou na 4 roky

Rádi bychom Vám oznámili, že od roku 2016 můžete mít všechny stroje Riwall s prodlouženou 4-letou zárukou. Ač jsou ceny produktů Riwall vždy na velice příjemné úrovni, nikdy to není vykoupeno nízkou kvalitou komponentů nebo špatným zpracováním. Riwall se vždy snaží být na vrcholu hobby třídy a některými svými modely tuto třídu i daleko přesahuje. Proto u Riwallu naleznete komponenty od špičkových dodavatelů z Japonska, Francie, USA nebo Itálie, jako jsou Walbro, NGK, Diatop, Ikeda, GT Transmission, Oregon, Gates či Saccon. Spolu s moderní konstrukcí, vyspělou ergonomií a moderním designem tak získáváte produkt s vysokou užitnou hodnotou a dlouhou životností. A pokud se přeci jenom něco pokazí, je Vám k dispozici více jak 100 servisních středisek po celé ČR i SR.

Číst více
Forios – hliníkový zahradní nábytek od MWH pro náročné

65 letá tradice renomované německé značky MWH zavazuje. Zavazuje k tomu, dodávat vždy dokonale funkční, estetické a do detailu propracované výrobky z vysoce kvalitních materiálů. Taková je i novinka na tuto sezónu – řada Forios. Nádherná konstrukce křesel z tmavě lakovaného hliníku se skvěle padnoucími stříbrnými prvky a s velmi komfortním a praktickým textilenem. Volit můžete mezi stohovatelnou židlí, polohovatelným křeslem a pohodlným lehátkem. K řadě Forios dokonale padne jeden ze stolů MWH. Buď Alutapo z tmavou skleněnou deskou nebo velký stůl Rocco s praktickou kompozitovou deskou imitující přírodní kámen. Díky speciální podpoře MWH pro náš trh na tuto sezónu, můžete mít nyní tento krásný zahradní nábytek se slevou až 58%  více...

Číst více
Activa – hezké grily a zahradní topidla za skvělou cenu

Grilovací sezóna se blíží a Vy si můžete vybrat některý ze zajímavých a velmi dobře vybavených grilů od německé společnosti Activa, se kterou jsme letos navázali spolupráci. Jde o velmi pěkně vyrobené grily s velice zajímavými cenovkami. Na výběr máte grily lávové, plynové i tradiční na dřevěné uhlí. Nabídku doplňuje plynové zahradní topidlo, které dokáže i v chladných dnech vykouzlit na terase příjemnou atmosféru a příslušenství ke grilům, opět za velmi příznivé ceny. Více. 

Číst více
Nábytek Garland – královské posezení za skvělou cenu.

Když si kupujete zahradní nábytek, tak určitě nechcete, aby Vám vydržel jen dvě nebo tři sezóny. Takového zboží je na trhu bohužel hodně. Kvalitní nábytek Vám zase může pořádně provětrat peněženku. My jsme se pro Vás pokusili vytvořit ideální alternativu opravdu kvalitního nábytku za atraktivní cenu. Spojili jsme se s nejrenomovanějšími výrobci z Česka, Skandinávie, Německa i Asie a připravili pro Vás čtyři řady nábytku z různých materiálů, tak aby si mohl vybrat opravdu každý. více

Číst více
Campingaz – když chcete ten nejlepší grill

Grilování patří neodmyslitelně k životu na zahradě. Jako vždy, i zde jsme sháněli do našeho sortimentu ten nejlepší výrobek a jsme velmi rádi, že jsme se dohodli z východoevropskou centrálou společnosti Campingaz na vzájemné spolupráci. Pro Vás to znamená možnost mít špičkový gril nabytý těmi nejnovějšími systémy, které Vám pomohou užít si grilování ve skvělé pohodě a s těmi nejlepšími výsledky, které ocení jak vaše rodina, tak vaši přátelé.  více zde.

 

Číst více
ELPUMPS - nejlepší maďarský vývozce 2014

Společnost Elpumps byla začátkem února 2015 oceněna vládou maďarské republiky jako "Vývozce roku 2014" v kategorii za nejlepší technické zpracování produktu.

Ocenění převzal generální ředitel László Aranyosi na slavnostním předávání cen v Budapešti. Velice nás těší úspěch našeho partnera a jsme rádi, že právě takovéto produkty uvádíme na náš trh. Více

 

Číst více
4 ocenění pro Garland v soutěži firem o cenu Kozlíka Šikuly za rok 2014

Také letos probíhala soutěž vyhlašovaná časopisem Recepty prima nápadů ve spolupráci z největším internetovým hobby portálem Český kutil o ocenění Kozlíka Šikuly. Přihlásit se mohly společnosti působící na tuzemském trhu s nabídkou produktů a služeb pro dům a zahradu v celé řadě kategorii. Více informací zde.

Číst více
HS Flamingo – česká kamna na celý život se zárukou 7 let

Vybrat si správná kamna není vůbec jednoduché. Zjistili jsme to také, když jsme téměř 2 roky sháněli dodavatele tohoto sortimentu. Vyznat se v kvalitě šamotu, síle a jakosti použitých plechů a roštu, odolnosti skla, těsnících prvků, procesu spalování, rozdílech v účinnosti a bezpečnosti je docela věda. Rozdíly v užitných vlastnostech a zpracování krbových kamen jsou zkrátka obrovské. Víte například, že nekvalitní šamot Vám vydrží třeba jen dva roky a že díky zastaralému spalovacímu procesu u mnohých kamen protopíte klidně o 3000,- Kč více každý rok jen na palivu? Je to pro Vás hodně? Se všemi těmito otázkami se už nemusíte trápit. Ve spolupráci přímo se špičkovým českým výrobcem krbových kamen HS Flamingo jsme pro Vás připravily nabídku tří modelových řad krásných, moderních, kvalitních a velmi úsporných kamen. Vyberete si jak horkovzdušné tak teplovodní modely v mnoha variantách a velikostech. Samozřejmostí je rovněž široká nabídka kouřovodů a dalšího příslušenství – vše v kvalitě HS Flamingo. Servis pravděpodobně nebudete potřebovat, a pokud ano, při nákupu od nás ho máte přímo s „tovární“ podporou od techniků HS Flamingo. A dobrá zpráva na závěr. Jelikož spolupracujeme přímo s výrobcem, budete velmi překvapeni, za jakou příjemnou cenu si můžete špičková kamna HS Flamingo zakoupit. Nabídku kamen naleznete zde.

Číst více
Greenworks aku technika - moderní způsob údržby zahrady

Největší výrobce špičkových akumulátorových zahradních strojů na světě je konečně oficiálně i v ČR a SR. Jsme velmi rádi, že jsme dostali důvěru společnosti Greenworks a můžeme Vám nabídnou jejich řadu skvělých akumulátorových a elektrických produktů. Díky skvělé cenové politice Greenworks si můžete pořídit stroje nabité nejmodernějšími technologiemi a osazené nejlepšími aku články Sanyo za ceny až o desítky % nižšími oproti srovnatelné konkurenci. Říká se, že kdo jednou zkusil pracovat s tichým, bezúdržbovým, výkonným a lehce ovladatelným aku strojem, nikdy se už k benzínovým nebo elektrickým strojům nevrátí. Díky strojům Greenworks to nyní můžete vyzkoušet i Vy. Nabídku strojů naleznete zde.

Číst více
PALRAM – nejkvalitnější skleníky na trhu

Je pro nás velká čest, že jsme se mohli stát od roku 2014 hrdým partnerem společnosti PALRAM, světového lídra ve výrobě špičkového polykarbonátu a výrobků z něj. Představujeme Vám novou řadu moderních polykarbonátových skleníků a zahradních domků s bezkonkurenčními užitnými vlastnostmi. Jako první jsme do nabídky zařadili i skleníky osazené bočními panely z čirého polykarbonátu připomínajícího sklo, jejichž luxusní vzhled z nich dělá jedničku v prodejnosti i na takových trzích, jako je třeba Německo či Velká Británie. A cena? Podívejte se zde a budete mile překvapeni.

Profil společnosti PALRAM: http://www.palram.com/Profile_Video

Číst více