ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč

Výhody nákupu u nás

  1.  Bezpečí a jistota nákupu. Jsme přímým dovozcem uvedených výrobců s obchodním zastoupením pro ČR, popřípadě pro SR. Na trhu působíme přes 30 let a jsme tak jedním z nejstarších a největších distributorů zahradní techniky a nářadí v České Republice s obratem blížícímu se 400 mil. Kč. V naší zemi ročně vzniknou, ale i zaniknou stovky internetových obchodů, proto je lepší dát přednost stabilnímu partnerovi a nakupovat přímo u zdroje se zárukou přímého partnerství s největšími světovými nebo evropskými společnostmi. U nás můžete nakoupit buď u jednoho ze stovek autorizovaných kamenných obchodů po celé zemi, nebo v klidu z domova přes toto internetové rozhraní.
 

  2.  Náš zákazník je naším partnerem nejenom před prodejem, ale hlavně po něm. Naším cílem je spokojený uživatel, pro kterého budeme rádi oporou i rádcem po celou dobu životnosti u nás zakoupeného stroje. Takový uživatel, který se k nám při potřebě koupě dalšího pomocníka pro svoji dílnu nebo zahradu vždy rád vrátí.
 
  3.  Pohodlí e-shopu s péčí kamenného obchodu. Náš zákazník vždy kupuje stroj s jistotou bezproblémového servisu a poradenství. Nemusíte kupovat stroj anonymně přes půlku republiky s nejistotou, jak se k Vám takový prodejce zachová v případě nouze nebo jak k němu dopravíte poškozený stroj. U nás si při objednávce můžete vybrat konkrétního, námi prověřeného a autorizovaného partnera, který má kamennou prodejnu ve vašem okolí a který se o Vás bude po celou dobu vlastnictví výrobku starat. Při objednávce máte možnost zvolit si přímý závoz od nás k Vám domů nebo si vyberete jednoho z desítek autorizovaných partnerů Garland po celé republice. Vyberete si a objednáte si produkt z pohodlí domova a přijedete si ho vyzvednout smontovaný a připravený přímo k autorizovanému partnerovi, který Vám ho rovnou i předvede. Anebo, zvláště u větších strojů, se s prodejcem domluvíte na závozu takového stroje přímo k Vám domů.
 
  4.  Možnost osobního odběru u desítek autorizovaných specialistů. V případě osobního odběru nejenže dostanete odbornou instruktáž a připravený stroj, ale v takovém případě máte samozřejmě i dopravu zdarma.

 5.  Vždy značkové a kvalitní zboží od předních výrobců. Scheppach/Woodsterje ve své kategorii největším evropským výrobcem štípačů na dřevo a dalších dílenských strojů, MTD/Cub Cadet je jedním z největších producentů zahradní techniky na světě, Greenworks je jednička ve výrobě aku nářadí, Elpumps vládne díky poměru cena/kvalita východoevropskému trhu s vodními čerpadly, Silky vyrábí bezkonkurenčně nejlepší ruční pily na světě, Biocin nemá soupeře ve výrobě skutečných bioproduktů, PALRAM je největší producent polykarbonátu a vyrábí i nejlepší skleníky, GTM se úspěšně pohybuje na trhu profi strojů více než 100 let, pod značkou Riwall se skrývá více než dvacet let zkušeností se zahradní technikou a třeba Michelin asi není třeba představovat. A tak by se dalo pokračovat. Jisté je, že si naši zákazníci nekupují žádné bezejmenné produkty, ale špičkové výrobky ve své kategorii.

  6.  Vždy skvělá a férová cena. Doby, kdy byly značkové výrobky mnohem dražší, než ty ostatní je pryč. Dnes není cenový rozdíl velký a často se nám i díky objemům a cenové politice velkých výrobců podaří být i na stejné úrovni nebo levnější, než někteří dovozci neznačkových strojů. Rozdíl v přidané hodnotě je ale obrovský. Vždyť třeba MTD drží náhradní díly na své stroje třeba i 15 a více let. I dnes jsme většinou bez problémů schopni opravit sněhovou frézu, kterou jsme prodávali na začátku devadesátých let. Prvotní nevelký rozdíl v ceně se tak zákazníkům časem bohatě vyplatí.
 
  7.  Stálé ceny po celý rok. Krátkodobé akční nabídky u nás naleznete pouze výjimečně. Speciální nabídka u nás platí většinou po celou sezónu nebo dokonce po celý rok. Není asi nic horšího, pokud si koupíte drahý stroj a za dva týdny zjistíte, že je na něj 40 % sleva. Takový zákazník se cítí právem podveden. U nás nenajdete předražené výrobky, na které bychom mohli dávat bombastické slevy, u nás naleznete kdykoliv po celý rok férovou cenu. Kupte si u nás výrobek kdykoliv ho potřebujete a nečekejte na předsezónní, sezónní či posezónní akce. Náš zákazník má právo na nejlepší možnou cenu kdykoliv.