ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč

Co Vám nabízíme

Jistotu dobrého nákupu

Nezkušený zákazník se může v široké nabídce produktů na trhu lehce ztratit a ještě lehčeji se nepříjemně napálit. Testy na internetu či v novinách se tváří nezávisle a přitom jsou často sponzorovány konkrétními firmami, kladné recenze na zboží vlastní a negativní na konkurenční si na internetu často píší sami dovozci či prodejci, stroje s podřadných komponentů jsou vychvalovány v superlativech a spousta levných strojů je prezentována jako téměř profesionální nářadí. Není snadné se v nabídce dobře zorientovat. My v Garlandu se už přes dvacet let snažíme zákazníkům nabízet značkové produkty, které jim splní jejich představy a budou jim dobře a dlouho sloužit. A pokud se něco pokazí, je tu profesionální zázemí naše i námi zastoupených výrobců, se kterými jsme schopni vyřešit téměř jakýkoliv problém.

 

Jistotu dobré ceny

Čerpadla Elpumps se vyrábějí v Evropě jen ze špičkových evropských komponentů. V mnohých zemích díky tomu patří mezi bestsellery. Mohli bychom za ně chtít víc, ale Vy za ně zaplatíte o desítky procent méně, než za stejně kvalitní čerpadlo z Německa či Itálie. Dokonce ani nejsou cenově daleko od asijských bezejmenných produktů a jsou levnější, než produkty, na kterých se sice skví známé logo, ale které jsou ve skutečnosti vyrobené v daleké Asii z komponentů, o kterých by v Elpumps ani nezauvažovali. Tak takhle v Garlandu tvoříme ceny. Víme, kolik potřebujeme vydělat pro zdárný rozvoj společnosti a udržení všech prodejních a poprodejních standardů a to nám stačí. Víme, jak je v naší zemi někdy těžké vydělat peníze a tak chceme, aby náš zákazník platil skutečnou hodnotu produktu. Ani o korunu víc. To je i důvod, proč se od nás pouze výjimečně dočkáte nějakých cenových akcí. Naopak, již od začátku máme nastaveny ty nejlepší možné ceny a vy si tak můžete koupit jakýkoliv produkt beze strachu, že ho za pár dní uvidíte třeba o 50% levnější.

 

Jistotu spolehlivého partnerství

Jsme pyšní na to, že pokud chce některá zahraniční společnost vyrábějící zahradní techniku nebo nářadí vstoupit na český nebo slovenský trh, většinou jsme první společnost, kterou osloví. Vědí, že jsme spolehlivý, finančně silný a loajální partner s dobře vybudovanou prodejní i servisní sítí, moderními komunikačními systémy, velkými vlastními skladovacími kapacitami a týmem zkušených odborníků. Tato pověst nám nejenom lichotí, ale rovněž nás zavazuje k tomu, abychom neustále přemýšleli o zlepšování našich služeb směrem k Vám zákazníkům. Věříme, že Vám budeme dobře sloužit minimálně dalších dvacet let a ještě lépe než dosud.

 

Jistotu udržitelného rozvoje

Víme, že prodáváme produkty, které nejsou často úplně přátelské k přírodě, která nás obklopuje. Nicméně se snažíme jejich dopady na životní prostředí minimalizovat na co nejnižší úroveň. Většina našich benzínových strojů splňovala novou emisní normu Euro II daleko předtím, než začala být povinná. Naše produkty splňují přísné normy (REACH) na kvalitu plastů a v nich obsažených škodlivin, jako alternativu nabízíme biologicky odbouratelné oleje, pečlivě třídíme odpad, přispíváme na likvidaci každého kartonu, který vyprodukujeme a zrovna tak i na jakýkoliv elektroodpad. Jsme zapojeni do distribuční sítě švýcarské společnosti Biocin, která jako jediná nabízí skutečně ekologickou a šetrnou alternativu k mnohým chemickým produktům zamořujícím náš vzduch, půdu i vodu. Jsme hrdi na toto partnerství, které v budoucnu může neuvěřitelným způsobem přispět ke zkvalitnění života našeho i našich dětí.

Mimoto klademe i velký důraz na to, aby co největší část produkce námi zastupovaných značek pocházela z výroby v Evropě. Nesmíme být krátkozrací a musíme podporovat evropskou výrobu a evropské zaměstnavatele. Kvůli nám i dalším generacím.