ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč
Blog

Grilování patří neodmyslitelně k životu na zahradě. Jako vždy, i zde jsme sháněli do našeho sortimentu ten nejlepší výrobek a jsme velmi rádi, že jsme se dohodli z východoevropskou centrálou společnosti Campingaz na vzájemné spolupráci. Pro Vás to znamená možnost mít špičkový gril nabytý těmi nejnovějšími systémy, které Vám pomohou užít si grilování ve skvělé pohodě a s těmi nejlepšími výsledky, které ocení jak vaše rodina, tak vaši přátelé.  více zde.

 


Ze sortimentu Campingaz jsme vybrali to nejlepší, a tak se můžete rozhodnout mezi lávovými a plynovými grily, kterými je Campingaz proslulý anebo zvolit klasické palivo – dřevěné uhlí a vybrat si některý z grilů řady Bonesco, který se právem řadí mezi nejhezčí a nejsnáze ovladatelné grily v této třídě na trhu vůbec. Samozřejmostí je rovněž široká nabídka kvalitního příslušenství, takže Vám ke grilování nebude chybět vůbec nic. 

Pokud by se Vám v kompletní nabídce Campingazu líbil grill, který jste na našich stránkách nenašli, napište nám a my Vám ho za výhodných podmínek rádi dodáme.

Campingaz se všude po světě chlubí nepropracovanějším a nejrychlejším systémem servisu. To platí i pro naši zemi a tak nebudete mít problém případně rychle sehnat náhradní díl ani na gril starý třeba 10 let.

Pokud si chcete grilování s rodinou či přáteli opravdu užít a vychutnat si skvělou chuť grilovaných pokrmů, vsaďte na to nejlepší – na Campingaz. 

Sortiment Campinagaz naleznete zde