ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč
 
Doprava zdarma

Silky Woodboy 240-32 skládací pila

Cena: 1 999,- Kč

Dostupnost: OVĚŘIT DOSTUPNOST

Woodboy 240-32 Woodboy 240-32 - skládací pila
Rodinu Woodboy charakterizují extrémně jemné zuby na čepeli, nejjemnější zuby dostupné v sortimentu pil Silky Wood. Tyto velmi jemné zuby za sebou zanechávají ten nejjemnější možný řez. Rukojeť je také lehká, pohodlná na držení, redukuje vibrace a poskytuje vynikající úchop. Čepel se skládá do rukojeti pro ochranu ostří zubů. Uzamykací mechanismus na rukojeti umožňuje používat pilu ve dvou polohách. Druhá poloha zvedne rukojeť, aby bylo snazší řezat předměty na rovné ploše.Existují dvě standardní varianty pil Woodboy, jedna s 26 zuby na 3 cm a druhá s 32 zuby na 3 cm. Obě varianty za sebou zanechají mimořádně hladké řezy.

Momentálně vyprodáno
Délka pilového listu (mm) 240
Počet zubů na 3 cm 32
Hlavní použití suché dřevo
Hmotnost (Kg): 0.30

Woodboy 240-32 - skládací pila


Rodinu Woodboy charakterizují extrémně jemné zuby na čepeli, nejjemnější zuby dostupné v sortimentu pil Silky Wood. Tyto velmi jemné zuby za sebou zanechávají ten nejjemnější možný řez. Rukojeť je také lehká, pohodlná na držení, redukuje vibrace a poskytuje vynikající úchop. Čepel se skládá do rukojeti pro ochranu ostří zubů. Uzamykací mechanismus na rukojeti umožňuje používat pilu ve dvou polohách. Druhá poloha zvedne rukojeť, aby bylo snazší řezat předměty na rovné ploše.
Existují dvě standardní varianty pil Woodboy, jedna s 26 zuby na 3 cm a druhá s 32 zuby na 3 cm. Obě varianty za sebou zanechají mimořádně hladké řezy.