ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč
 
Doprava zdarma

Silky Tsurugi 300-8 ruční pila

Cena: 2 099,- Kč

Dostupnost: SKLADEM

Tsurugi 300-8 Tsurugi 300-8 - ruční pila
Pila Tsurugi je charakterizována úzkou čepelí, geniálním designem, který umožňuje precizní řez bez ztráty výkonu. Kombinace tuhé rovné čepele a rukojeti ve stylu revolveru je ideální pro přesnou práci. Díky úzké čepeli této pily budete schopni provádět detailní řezání v nejhustěji zarostlých porostech, aniž byste poškodili okolní větve.Varianta pily se zahnutou čepelí se hodí pro ty, kteří potřebují buď více agresivní pilu nebo pokud často používají pilu v polohách nad rameny nebo pod koleny.Verzi pily Tsurugi s velkými zuby poznáte podle červené rukojeti a je navržena pro rychlé řezání v čerstvém dřevě. Tsurugi se středními zuby lze identifikovat podle žluté rukojeti a je určena pro směs čerstvého i odumřelého dřeva. Pohodlné neklouzavé držadlo Genki skvěle absorbuje vibrace.

 
 
Délka pilového listu (mm) 300
Počet zubů na 3 cm 8
Hlavní použití čerstvé dřevo
Hmotnost (Kg): 0.44
Rozměry (cm): 49 x 12.5 x 4
Rozměry balení (cm): 52.5 x 13 x 4

Tsurugi 300-8 - ruční pila


Pila Tsurugi je charakterizována úzkou čepelí, geniálním designem, který umožňuje precizní řez bez ztráty výkonu. Kombinace tuhé rovné čepele a rukojeti ve stylu revolveru je ideální pro přesnou práci. Díky úzké čepeli této pily budete schopni provádět detailní řezání v nejhustěji zarostlých porostech, aniž byste poškodili okolní větve.
Varianta pily se zahnutou čepelí se hodí pro ty, kteří potřebují buď více agresivní pilu nebo pokud často používají pilu v polohách nad rameny nebo pod koleny.
Verzi pily Tsurugi s velkými zuby poznáte podle červené rukojeti a je navržena pro rychlé řezání v čerstvém dřevě. Tsurugi se středními zuby lze identifikovat podle žluté rukojeti a je určena pro směs čerstvého i odumřelého dřeva. Pohodlné neklouzavé držadlo Genki skvěle absorbuje vibrace.