ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč
 
Doprava zdarma

Riwall PRO RRM 650 APP robotická akumulátorová sekačka 600 m2 s možností ovládání přes WiFi nebo Bluetooth

Cena: 13 999,- Kč

Cena na splátky: Otevřít kalkulačku

Dostupnost: OVĚŘIT DOSTUPNOST

RRM 650 APP RRM 650 APP - robotická akumulátorová sekačka 600 m2 s možností ovládání přes WiFi nebo Bluetooth

Bezkonkurenční poměr mezi kvalitou, výkonem, výbavou a cenou
Robotická sekačka pro náročné uživatele
Balení obsahuje vše potřebné pro instalaci sekačky.
Moderní sekací algoritmus – tráva není zatěžována z jedné strany, ale je pokaždé sekána z jiného úhlu. Výsledkem je velmi čistě posekaný trávník.
Jednoduchá obsluha. Sekačka lze snadno ovládat pomocí integrovaného displeje a tlačítek přímo na sekačce. Pro pokročilejší ovládání a nastavení lze využít mobilní aplikaci a ovládat sekačku na dálku pomocí WiFi sítě nebo Bluetooth. Vhodnou mobilní aplikaci si snadno stáhnete prostřednictvím příslušných obchodů pro aplikaci Android nebo iOS.
Pomocí aplikace můžete vzdáleně sekačku zapnout nebo vypnout, poslat ji do stanice, zjistit stav baterie i to, zda se právě dobíjí nebo seká. Pomocí aplikace si rovněž můžete naprogramovat až 4 zóny sečení s různou váhou důležitosti v %, sestavit si individuální plán sečení pro každý den nebo si určit, za jakou dobu po skončení deště má sekačka znovu vyjet.
Nejnovější aktualizaci softwaru lze snadno nahrát do sekačky pomocí USB disku.
Nikdy nerušíte svoje sousedy. Sekačky s tradičními uhlíkovými motory jsou poměrně hlučné. Robotická sekačka Riwall je osazena nejmodernějším motorem s bezuhlíkovou technologií PowerMax. Motor je tak nejenom velmi tichý (sekačka má max. hladinu hluku pouhých 62 dB), ale má i vyšší účinnost a je prakticky bezúdržbový.
Funkce automatického dobíjení. Sekačka sama pozná, kdy má zajet do nabíjecí stanice. Stanice je vybavena antikolizním systémem, bránícímu zablokování stroje ve stanici.
Dešťový senzor. Sekačka sama pozná, že prší a automaticky zajede do nabíjecí stanice, kde počká, až trávník vyschne a opět sama vyjede. Tuto prodlevu si můžete sami upravit.
Při nárazu na překážku absorbuje odpružený plášť stroje většinu nárazu a inteligentní software rychle sám nalezne cestu k objetí překážky.
Odpružený talíř sečení kopíruje nerovnosti terénu a chrání ho před poškozením.
Systém sekání okrajů.
Manuální stop systém. V případě potřeby je možno okamžitě zastavit sekačku zmáčknutím velkého červeného tlačítka na vrchu stroje.
Proti nechtěné manipulaci je sekačka vybavena bezpečnostním kódem. Bez jeho zadání nebude sekačka fungovat.
Vysoká míra bezpečnosti. Při naklopení nebo převrácení sekačky se stroj automaticky vypne.
Snadné nastavení výšky střihu. Na vrchní straně stroje se nachází velký kruhový ovladač výškového nastavení, které si můžete zvolit v širokém rozsahu 20 mm až 60 mm.
Vysoká stoupavost stroje až 20°. Stroj je vybaven silným motorem i akumulátorem a je osazen pojezdovými koly se speciálním vzorkem. To vše mu umožní bez problémů šplhat i po velmi členitých pozemcích.
Snadná výměna baterie. Baterie je složena ze značkových článků a je osazena poslední generací elektroniky, která hlídá precizní dobíjení každého článku a zabraňuje možnosti přehřátí baterie. Baterie tak je dimenzována na dlouholetý bezproblémový provoz. V případě nutnosti je ji ale možno bez problémů vyměnit i svépomocí.
Indikace stavu stroje. Díky indikaci na displeji i diodě na dokovací stanici vidíte, v jakém režimu se sekačka nachází, jestli se správně dobíjí apod.
Vodotěsnost třídy IPX5. Sekačka je dokonale vodotěsná, takže nabíjecí stanice nemusí být pod žádnou stříškou. Stříška je nicméně vhodné a doporučované příslušenství, chrání stroj nejenom před deštěm nebo kroupami, ale i před přílišným slunečním zářením. Stříška se snadno nasune do integrovaných otvorů v nabíjecí stanici.
Oboustranně broušené nože. Díky nim můžete jeden nůž otočit dvakrát. To znamená 2x větší výdrž na jednu sadu nožů. A součástí balení jsou další 3 sady nožů zdarma.
Systém mulčování. Sekačka v pravidelných intervalech sesekává konečky trávy, které slouží jako kvalitní bio hnojivo pro zbytek trávníku. A vám odpadají starosti, kam s posekanou trávou.
S vyspělou robotickou sekačkou Riwall si konečně užijete svoji zahradu naplno bez starostí a práce.

 Obsah balení:
Sekačka Riwall RRM 650 APP s akumulátorem
Nabíjecí stanice
Nabíječka s dlouhým kabelem
Vruty na ukotvení nabíjecí stanice
Obvodový drát 130 m
180 plastových skob k upevnění obvodového drátu
3 sady náhradních nožů včetně upevňovacích šroubků
Přehledný instalační manuál

Momentálně vyprodáno
Doporučená plocha sečení (m2) do 600
Typ akumulátoru SONY 20 V/2 Ah, lithium-iontový
Záběr (cm) 18
Typ převodovky kovová
Typ motoru PowerMax, bezuhlíkový, extra tichý
Výška sečení (mm) 20 - 60
Výdrž na jedno nabití cca 60 min
Doba nabíjení (min) 120
Systém sečení 3 otočné nože
Otáčky (ot/min) 2800
Kapacita sečení (m2/h) 40
Max. stoupavost (°) 20
Hladina hluku (db) 62
Senzor náklonu a převrácení Ano
Dešťový senzor ano
Rychlost (m/s) 0,35
Min. průjezdní profil 0,8 m
Ovládání přes mobilní aplikaci ano
Hmotnost (Kg): 7.20
Rozměry balení (cm): 82 x 58 x 32
Obj. č.: 3913001934

RRM 650 APP - robotická akumulátorová sekačka 600 m2 s možností ovládání přes WiFi nebo Bluetooth • Bezkonkurenční poměr mezi kvalitou, výkonem, výbavou a cenou

 • Robotická sekačka pro náročné uživatele

 • Balení obsahuje vše potřebné pro instalaci sekačky.

 • Moderní sekací algoritmus – tráva není zatěžována z jedné strany, ale je pokaždé sekána z jiného úhlu. Výsledkem je velmi čistě posekaný trávník.

 • Jednoduchá obsluha. Sekačka lze snadno ovládat pomocí integrovaného displeje a tlačítek přímo na sekačce. Pro pokročilejší ovládání a nastavení lze využít mobilní aplikaci a ovládat sekačku na dálku pomocí WiFi sítě nebo Bluetooth. Vhodnou mobilní aplikaci si snadno stáhnete prostřednictvím příslušných obchodů pro aplikaci Android nebo iOS.

 • Pomocí aplikace můžete vzdáleně sekačku zapnout nebo vypnout, poslat ji do stanice, zjistit stav baterie i to, zda se právě dobíjí nebo seká. Pomocí aplikace si rovněž můžete naprogramovat až 4 zóny sečení s různou váhou důležitosti v %, sestavit si individuální plán sečení pro každý den nebo si určit, za jakou dobu po skončení deště má sekačka znovu vyjet.

 • Nejnovější aktualizaci softwaru lze snadno nahrát do sekačky pomocí USB disku.

 • Nikdy nerušíte svoje sousedy. Sekačky s tradičními uhlíkovými motory jsou poměrně hlučné. Robotická sekačka Riwall je osazena nejmodernějším motorem s bezuhlíkovou technologií PowerMax. Motor je tak nejenom velmi tichý (sekačka má max. hladinu hluku pouhých 62 dB), ale má i vyšší účinnost a je prakticky bezúdržbový.

 • Funkce automatického dobíjení. Sekačka sama pozná, kdy má zajet do nabíjecí stanice. Stanice je vybavena antikolizním systémem, bránícímu zablokování stroje ve stanici.

 • Dešťový senzor. Sekačka sama pozná, že prší a automaticky zajede do nabíjecí stanice, kde počká, až trávník vyschne a opět sama vyjede. Tuto prodlevu si můžete sami upravit.

 • Při nárazu na překážku absorbuje odpružený plášť stroje většinu nárazu a inteligentní software rychle sám nalezne cestu k objetí překážky.

 • Odpružený talíř sečení kopíruje nerovnosti terénu a chrání ho před poškozením.

 • Systém sekání okrajů.

 • Manuální stop systém. V případě potřeby je možno okamžitě zastavit sekačku zmáčknutím velkého červeného tlačítka na vrchu stroje.

 • Proti nechtěné manipulaci je sekačka vybavena bezpečnostním kódem. Bez jeho zadání nebude sekačka fungovat.

 • Vysoká míra bezpečnosti. Při naklopení nebo převrácení sekačky se stroj automaticky vypne.

 • Snadné nastavení výšky střihu. Na vrchní straně stroje se nachází velký kruhový ovladač výškového nastavení, které si můžete zvolit v širokém rozsahu 20 mm až 60 mm.

 • Vysoká stoupavost stroje až 20°. Stroj je vybaven silným motorem i akumulátorem a je osazen pojezdovými koly se speciálním vzorkem. To vše mu umožní bez problémů šplhat i po velmi členitých pozemcích.

 • Snadná výměna baterie. Baterie je složena ze značkových článků a je osazena poslední generací elektroniky, která hlídá precizní dobíjení každého článku a zabraňuje možnosti přehřátí baterie. Baterie tak je dimenzována na dlouholetý bezproblémový provoz. V případě nutnosti je ji ale možno bez problémů vyměnit i svépomocí.

 • Indikace stavu stroje. Díky indikaci na displeji i diodě na dokovací stanici vidíte, v jakém režimu se sekačka nachází, jestli se správně dobíjí apod.

 • Vodotěsnost třídy IPX5. Sekačka je dokonale vodotěsná, takže nabíjecí stanice nemusí být pod žádnou stříškou. Stříška je nicméně vhodné a doporučované příslušenství, chrání stroj nejenom před deštěm nebo kroupami, ale i před přílišným slunečním zářením. Stříška se snadno nasune do integrovaných otvorů v nabíjecí stanici.

 • Oboustranně broušené nože. Díky nim můžete jeden nůž otočit dvakrát. To znamená 2x větší výdrž na jednu sadu nožů. A součástí balení jsou další 3 sady nožů zdarma.

 • Systém mulčování. Sekačka v pravidelných intervalech sesekává konečky trávy, které slouží jako kvalitní bio hnojivo pro zbytek trávníku. A vám odpadají starosti, kam s posekanou trávou.

 • S vyspělou robotickou sekačkou Riwall si konečně užijete svoji zahradu naplno bez starostí a práce.


 Obsah balení:


Sekačka Riwall RRM 650 APP s akumulátorem


Nabíjecí stanice


Nabíječka s dlouhým kabelem


Vruty na ukotvení nabíjecí stanice


Obvodový drát 130 m


180 plastových skob k upevnění obvodového drátu


3 sady náhradních nožů včetně upevňovacích šroubků


Přehledný instalační manuál