ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč
 

Silky Pocketboy curve 130-8 skládací pila

Cena: 999,- Kč

Dostupnost: SKLADEM

Pocketboy curve 130-8 Pocketboy curve 130-8 - skládací pila
Žlutý Pocketboy CURVE představuje variantu oblíbené pily Pocketboy, na rozdíl od ní ale se zahnutou čepelí. Velké zuby rychle proříznou dřevo a zanechají za sebou hladké řezy, jak je u pilek Silky zvykem. Zakřivená čepel se doslova zakousne do dřeva a pilka je tak skvělá i na řezání ve výšce nad rameny nebo naopak nízko, v prostoru pod koleny.Rodina Pocketboy je navržena tak, aby byla velmi kompaktní, aniž by jakkoliv obětovala kvalitu řezu. Složte čepel do rukojeti pro bezpečné uložení. Pak ji vložte do kapsy nebo ji pověste na opasek pomocí lana nebo karabinu, takže vás tato pila bude doprovázet všude.Jsou k dispozici dvě délky čepele, 130 mm a 170 mm. Větší velikosti jsou vhodné pro větší průměry větví. Dobré pravidlo je, že čepel dokáže pohodlně zvládnout větve široké zhruba jako polovina délky čepele.

 
 
Délka pilového listu (mm) 130
Počet zubů na 3 cm 8
Hlavní použití čerstvé dřevo
Hmotnost (Kg): 0.18
Rozměry (cm): 29 x 5.5 x 2.5
Rozměry balení (cm): 23.5 x 7.5 x 3.5

Pocketboy curve 130-8 - skládací pila


Žlutý Pocketboy CURVE představuje variantu oblíbené pily Pocketboy, na rozdíl od ní ale se zahnutou čepelí. Velké zuby rychle proříznou dřevo a zanechají za sebou hladké řezy, jak je u pilek Silky zvykem. Zakřivená čepel se doslova zakousne do dřeva a pilka je tak skvělá i na řezání ve výšce nad rameny nebo naopak nízko, v prostoru pod koleny.
Rodina Pocketboy je navržena tak, aby byla velmi kompaktní, aniž by jakkoliv obětovala kvalitu řezu. Složte čepel do rukojeti pro bezpečné uložení. Pak ji vložte do kapsy nebo ji pověste na opasek pomocí lana nebo karabinu, takže vás tato pila bude doprovázet všude.
Jsou k dispozici dvě délky čepele, 130 mm a 170 mm. Větší velikosti jsou vhodné pro větší průměry větví. Dobré pravidlo je, že čepel dokáže pohodlně zvládnout větve široké zhruba jako polovina délky čepele.