ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč
 
Doprava zdarma

Silky NATA 240 double edge sekera

Cena: 2 999,- Kč

Dostupnost: SKLADEM

NATA 240 double edge NATA 240 double edge - sekera
V některých případech je sekání rychlejší než pilování nebo řezání. Nata je úžasnou kombinací nože a sekery v jednom nástroji.Oboustranně broušená čepel o délce 240 mm ji předurčuje k dělení čerstvého dřeva, ořezávání kůry, krácení silných větví a šlahounů, prosekávání křovisek apod. Součástí je i nádherné pouzdro s klipem na opasek pro snadné přenášení. Samotná sekera má v rukojeti otvor na přidělání lanka nebo karabinky.Čepel je vyrobena ze speciální slitiny tradiční japonské oceli a rukojetí prochází ve svažujícím se úhlu, což umožňuje vést dokonalý úder. Komfortní rukojeť Genki se skládá ze dvou pryžových částí, které obklopují ocel, a to bez použití jakýchkoliv šroubů nebo nýtů. Taková konstrukce poskytuje nejlepší úchop spolu s maximální absorpcí vibrací.

 
 
Délka pilového listu (mm) 240
Hmotnost (Kg): 0.95
Rozměry (cm): 46 x 12.5 x 4.5
Rozměry balení (cm): 46 x 12.5 x 4.5

NATA 240 double edge - sekera


V některých případech je sekání rychlejší než pilování nebo řezání. Nata je úžasnou kombinací nože a sekery v jednom nástroji.
Oboustranně broušená čepel o délce 240 mm ji předurčuje k dělení čerstvého dřeva, ořezávání kůry, krácení silných větví a šlahounů, prosekávání křovisek apod. Součástí je i nádherné pouzdro s klipem na opasek pro snadné přenášení. Samotná sekera má v rukojeti otvor na přidělání lanka nebo karabinky.
Čepel je vyrobena ze speciální slitiny tradiční japonské oceli a rukojetí prochází ve svažujícím se úhlu, což umožňuje vést dokonalý úder. Komfortní rukojeť Genki se skládá ze dvou pryžových částí, které obklopují ocel, a to bez použití jakýchkoliv šroubů nebo nýtů. Taková konstrukce poskytuje nejlepší úchop spolu s maximální absorpcí vibrací.