ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč
 
Doprava zdarma

Michelin MPX27DTS elektrická tlaková myčka 160 bar

Cena: 8 499,- Kč

Cena na splátky: Otevřít kalkulačku

Dostupnost: SKLADEM

MPX27DTS MPX27DTS - elektrická tlaková myčka 160 bar DUAL TECH SYSTÉM Systém dvojitého čerpadla DTS je inovativní patentovaný systém, který Vám umožní využít mycí sílu dvou čerpadel vždy, když ji opravdu potřebujete. Systém vykazuje oproti běžným myčkám s jedním čerpadlem výrazně lepší parametry i konečné výsledky.   POWER UNIT 1 Jemný eko mód je ideální, když potřebujete omýt lehčí nečistoty nebo když plocha, na které pracujete, není příliš velká. Použitím tohoto módu šetříte vodu i energii.   POWER UNIT 2 Extra rychlý mód využívá naplno sílu obou čerpadel. Díky němu odstraníte i nejtěžší špínu a omyjete i velké plochy. Zdvojnásobí se i dostřik mycí trysky a vy tak můžete mýt třeba zdi až do výšky 5 m. Díky mohutnému průtoku s maximem 850 l/hod ušetříte při mytí až 70 % času.   nejvýkonnější ve své třídě s průtokem až 850 l/hod DUAL TECH Systém – patentovaný systém dvou čerpadel pro dva stupně průtoku vody první stupeň pro normální mytí, druhý s extra silou a dávkou vody dvojitý dosah vodního proudu vody až 5 m dovoluje mýt i velmi vysoké objekty až o 70 % rychlejší proces mytí šetří čas i peníze integrované držáky na příslušenství příslušenství na rychlospojky 5 m dlouhý elektrický kabel tepelná ochrana motoru pojezdová kolečka, vysoké teleskopické madlo, buben s extra měkčenou hadicí profesionální triplexní kovové pístové čerpadlo s písty z tvrzené nerezové oceli nádržka na saponát 0,5 l průhledný filtr pro rychlou možnost kontroly stavu znečištění Total stop systém při uvolnění spínače ihned vypíná motor-méně hlučnosti a úspora energie i vody

 
 
Typ motoru 230 V, 50 Hz
Max. tlak (bar) 160
Průtok (l/hod) 850
Max. teplota na vstupu (°C) 50
Příkon (W) 2700
Total stop system Ano
Typ čerpadla hliník
Hmotnost (Kg): 16.80
Rozměry (cm): 40 x 38 x 76
Rozměry balení (cm): 43 x 40 x 77
Obj. č.: 15053

MPX27DTS - elektrická tlaková myčka 160 bar

DUAL TECH SYSTÉM

Systém dvojitého čerpadla

DTS je inovativní patentovaný systém, který Vám umožní využít mycí sílu dvou čerpadel vždy, když ji opravdu potřebujete. Systém vykazuje oproti běžným myčkám s jedním čerpadlem výrazně lepší parametry i konečné výsledky.

 

POWER UNIT 1

Jemný eko mód je ideální, když potřebujete omýt lehčí nečistoty nebo když plocha, na které pracujete, není příliš velká. Použitím tohoto módu šetříte vodu i energii.

 

POWER UNIT 2

Extra rychlý mód využívá naplno sílu obou čerpadel. Díky němu odstraníte i nejtěžší špínu a omyjete i velké plochy. Zdvojnásobí se i dostřik mycí trysky a vy tak můžete mýt třeba zdi až do výšky 5 m. Díky mohutnému průtoku s maximem 850 l/hod ušetříte při mytí až 70 % času.

 

 • nejvýkonnější ve své třídě s průtokem až 850 l/hod
 • DUAL TECH Systém – patentovaný systém dvou čerpadel pro dva stupně průtoku vody
 • první stupeň pro normální mytí, druhý s extra silou a dávkou vody
 • dvojitý dosah vodního proudu vody až 5 m dovoluje mýt i velmi vysoké objekty
 • až o 70 % rychlejší proces mytí šetří čas i peníze
 • integrované držáky na příslušenství
 • příslušenství na rychlospojky
 • 5 m dlouhý elektrický kabel
 • tepelná ochrana motoru
 • pojezdová kolečka, vysoké teleskopické madlo, buben s extra měkčenou hadicí
 • profesionální triplexní kovové pístové čerpadlo s písty z tvrzené nerezové oceli
 • nádržka na saponát 0,5 l
 • průhledný filtr pro rychlou možnost kontroly stavu znečištění
 • Total stop systém při uvolnění spínače ihned vypíná motor-méně hlučnosti a úspora energie i vody

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.