ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč
 
Doprava zdarma

Palram Majorca zastřešení pro bazény 8 x 4 m

Cena: 229 990,- Kč

Cena na splátky: Otevřít kalkulačku

Dostupnost: OVĚŘIT DOSTUPNOST

Majorca Majorca - zastřešení pro bazény 8 x 4 m Prodlužte si léto, užijte si plavání v teplejší vodě a udržujte svůj bazén čistý a bezpečný pro celou vaši rodinu. Se svým nízkým profilem a elegantním designem toto zastřešení od Palramu skvěle a diskrétně zapadne do stylu vaší zahrady. Jednotlivé díly rámu jsou vyrobeny z vysoce odolné a lehké slitiny hliníku a transparentní panely potom z toho nejkvalitnějšího polykarbonátu se 100 % UV ochranou. Jednotlivé díly systému se do sebe hladce teleskopicky zasouvají po pojezdových kolečkách v obou směrech, takže je jen na Vás, ze které strany bazénu si vytvoříte přístup. Celý kryt byl rovněž vymyšlen tak, aby se pod ním třeba v chladném nebo deštivém počasí dalo bez problému plavat. Chrání a zabezpečuje Váš bazén v souladu s bezpečnostní normou NF P90-309. Elegantní a nízký profil krytý krystalicky čistým polykarbonátem. Snižuje náklady na vytápění bazénu a udržuje bazén čistý od listí, prachu apod. Čiré boční panely pro skvělou viditelnost z bazénu i dovnitř bazénu. Možnost plně složit až za okraj bazénu (z obou směrů) pro ideální přístup do bazénu. Nejsou potřeba žádné kolejnice, které mohou způsobit zranění a v kterých se drží nečistoty. Díky kvalitním pojezdovým kolečkům a lehké konstrukci se snadno se obsluhuje i v jedné osobě. Díky použití kvalitních a odolných materiálů je zaručena vysoká odolnost v jakýchkoliv podnebných podmínkách. Panely jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího nárazuvzdorného polykarbonátu se 100 % UV ochranou. Práškově ošetřená hliníková konstrukce splňuje kvalitativní parametry uznávaného certifikátu „Qualicoat® Qualimarine label“. Bezpečnostní zámek „Push´n Lock“ dělá systém bezpečný i z pohledu dětí. Pojezdová kola jsou vyrobena v kombinaci nerezu a polyamidu (nylon), takže obstojí bez koroze i v agresivním prostředí vody s chlorem. Celé zastřešení je zabaleno v dobře manipulovatelných baleních i s přehledným návodem k sestavení. Rozměry balení: karton 217 x 74 x 29 cm, hmotnost 88 kg karton 253 x 74 x 20 cm, hmotnost 92 kg karton 222 x 71 x 18 cm, hmotnost 116 kg karton 219 x 75 x 14 cm, hmotnost 55 kg karton 219 x 75 x 14 cm, hmotnost 55 kg

Momentálně vyprodáno
Rozměry přístřešku (D x Š x V) (cm) 470 x 246-874 x 87,5 cm
Materiál rámu vysoce odolná a lehká slitina hliníku
Barva rámu antracit (RAL 7016)
Materiál desek (střecha) nárazuvzdorný polykarbonát se 100 % UV ochranou
Hmotnost (Kg): 400.00
Rozměry (cm): 470 x 246 x 875
Obj. č.: 706018

Majorca - zastřešení pro bazény 8 x 4 m

Prodlužte si léto, užijte si plavání v teplejší vodě a udržujte svůj bazén čistý a bezpečný pro celou vaši rodinu. Se svým nízkým profilem a elegantním designem toto zastřešení od Palramu skvěle a diskrétně zapadne do stylu vaší zahrady. Jednotlivé díly rámu jsou vyrobeny z vysoce odolné a lehké slitiny hliníku a transparentní panely potom z toho nejkvalitnějšího polykarbonátu se 100 % UV ochranou. Jednotlivé díly systému se do sebe hladce teleskopicky zasouvají po pojezdových kolečkách v obou směrech, takže je jen na Vás, ze které strany bazénu si vytvoříte přístup. Celý kryt byl rovněž vymyšlen tak, aby se pod ním třeba v chladném nebo deštivém počasí dalo bez problému plavat.

 • Chrání a zabezpečuje Váš bazén v souladu s bezpečnostní normou NF P90-309.
 • Elegantní a nízký profil krytý krystalicky čistým polykarbonátem.
 • Snižuje náklady na vytápění bazénu a udržuje bazén čistý od listí, prachu apod.
 • Čiré boční panely pro skvělou viditelnost z bazénu i dovnitř bazénu.
 • Možnost plně složit až za okraj bazénu (z obou směrů) pro ideální přístup do bazénu.
 • Nejsou potřeba žádné kolejnice, které mohou způsobit zranění a v kterých se drží nečistoty.
 • Díky kvalitním pojezdovým kolečkům a lehké konstrukci se snadno se obsluhuje i v jedné osobě.
 • Díky použití kvalitních a odolných materiálů je zaručena vysoká odolnost v jakýchkoliv podnebných podmínkách.
 • Panely jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího nárazuvzdorného polykarbonátu se 100 % UV ochranou.
 • Práškově ošetřená hliníková konstrukce splňuje kvalitativní parametry uznávaného certifikátu „Qualicoat® Qualimarine label“.
 • Bezpečnostní zámek „Push´n Lock“ dělá systém bezpečný i z pohledu dětí.
 • Pojezdová kola jsou vyrobena v kombinaci nerezu a polyamidu (nylon), takže obstojí bez koroze i v agresivním prostředí vody s chlorem.
 • Celé zastřešení je zabaleno v dobře manipulovatelných baleních i s přehledným návodem k sestavení.

Rozměry balení:

 • karton 217 x 74 x 29 cm, hmotnost 88 kg
 • karton 253 x 74 x 20 cm, hmotnost 92 kg
 • karton 222 x 71 x 18 cm, hmotnost 116 kg
 • karton 219 x 75 x 14 cm, hmotnost 55 kg
 • karton 219 x 75 x 14 cm, hmotnost 55 kg