ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč
 
Doprava zdarma

Silky Katanaboy 1000-5-2,5 skládací pila

Cena: 21 999,- Kč

Cena na splátky: Otevřít kalkulačku

Dostupnost: SKLADEM

Katanaboy 1000-5-2,5 Katanaboy 1000-5-2,5 - skládací pila
Toto jsou skládací pily, které budí respekt a obdiv k dokonalému řemeslnému výrobku. Rodina Katanaboy obsahuje i největší skládací pilu na světě. Zachovejte v lese klid a ticho i ve dnech, kdy je třeba udržovat stezky po poškozených stromech způsobených bouří nebo jste se rozhodli stavět vlastní srub. Tato pila pracuje s tahovou silou, takže i přes obrovskou délku pilového listu, trvá velmi dlouho, než se při řezání skutečně unavíte. Složte čepel do rukojeti, aby byla chráněna před nesmírně ostrými zuby. Z bezpečnostních důvodů probíhá tento proces ve dvou fázích: nejprve lze pilu složit na polovinu a poté (sledujte prsty!) lze pilu složit úplně. Použijte přiložené pevné nylonové pouzdro s ramenním popruhem prosnadný transport nebo přenášení pily.Pilky Katanaboy jsou k dispozici ve třech velikostech, vždy s velmi hrubými a extrémně velkými zuby pro nesmírně agresivní a rychlé řezání.

 
 
Délka pilového listu (mm) 1000
Počet zubů na 3 cm 5-2,5
Hlavní použití čerstvé dřevo
Hmotnost (Kg): 2.23
Rozměry (cm): 223 x 18 x 3
Rozměry balení (cm): 128 x 21 x 5.5

Katanaboy 1000-5-2,5 - skládací pila


Toto jsou skládací pily, které budí respekt a obdiv k dokonalému řemeslnému výrobku. Rodina Katanaboy obsahuje i největší skládací pilu na světě. Zachovejte v lese klid a ticho i ve dnech, kdy je třeba udržovat stezky po poškozených stromech způsobených bouří nebo jste se rozhodli stavět vlastní srub. Tato pila pracuje s tahovou silou, takže i přes obrovskou délku pilového listu, trvá velmi dlouho, než se při řezání skutečně unavíte. Složte čepel do rukojeti, aby byla chráněna před nesmírně ostrými zuby. Z bezpečnostních důvodů probíhá tento proces ve dvou fázích: nejprve lze pilu složit na polovinu a poté (sledujte prsty!) lze pilu složit úplně. Použijte přiložené pevné nylonové pouzdro s ramenním popruhem pro
snadný transport nebo přenášení pily.
Pilky Katanaboy jsou k dispozici ve třech velikostech, vždy s velmi hrubými a extrémně velkými zuby pro nesmírně agresivní a rychlé řezání.