ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč
 
Doprava zdarma

Silky Hibiki Ryoba 210-22+10 ruční oboustranná pila

Cena: 2 299,- Kč

Dostupnost: SKLADEM

Hibiki Ryoba 210-22+10 Hibiki Ryoba 210-22+10 - ruční oboustranná pila
Silky Hibiki Ryoba je pila vyvinutá pro jemnou práci se dřevem, například při výrobě nábytku nebo pro kutily, tesaře, truhláře a modeláře pracující často se dřevem.Čepel je dlouhá 21 cm a má na vrchní a spodní straně čepele dva různé druhy zubů. Jeden je určen pro řezání podél vláken, druhý pro příčné řezání (10 zubů a 22 zubů na 3 cm). Má tradiční příjemnou a pohodlnou rukojeť Ryoba.Hladký řez Silky zabraňuje tříštění dřeva a vede ke krásnému čistému řezu. S touto víceúčelovou pilou lze provádět různé typy řezů, například šestihranné, kloubové a další, aniž by bylo nutné měnit pily. Pružná čepel umožňuje dokonalé řezy ve stejné rovině. Pila je velmi dobře vyvážená a dodává se s pouzdrem, takže ji lze bezpečně uložit a také ji lze zavěsit na opasek.

 
 
Délka pilového listu (mm) 210
Počet zubů na 3 cm 22+10
Hlavní použití suché dřevo
Hmotnost (Kg): 0.36
Rozměry (cm): 50.5 x 9 x 3.5
Rozměry balení (cm): 56 x 10 x 3.5

Hibiki Ryoba 210-22+10 - ruční oboustranná pila


Silky Hibiki Ryoba je pila vyvinutá pro jemnou práci se dřevem, například při výrobě nábytku nebo pro kutily, tesaře, truhláře a modeláře pracující často se dřevem.
Čepel je dlouhá 21 cm a má na vrchní a spodní straně čepele dva různé druhy zubů. Jeden je určen pro řezání podél vláken, druhý pro příčné řezání (10 zubů a 22 zubů na 3 cm). Má tradiční příjemnou a pohodlnou rukojeť Ryoba.
Hladký řez Silky zabraňuje tříštění dřeva a vede ke krásnému čistému řezu. S touto víceúčelovou pilou lze provádět různé typy řezů, například šestihranné, kloubové a další, aniž by bylo nutné měnit pily. Pružná čepel umožňuje dokonalé řezy ve stejné rovině. Pila je velmi dobře vyvážená a dodává se s pouzdrem, takže ji lze bezpečně uložit a také ji lze zavěsit na opasek.