ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč
 
Doprava zdarma

Silky Hayate 5000-6,5 teleskopická pila

Cena: 9 699,- Kč

Cena na splátky: Otevřít kalkulačku

Dostupnost: SKLADEM

Hayate 5000-6,5 Hayate 5000-6,5 - teleskopická pila
Skutečná heavy duty pila určená speciálně pro profesionály. Hayate má velmi robustní konstrukci, což z ní činí nejodolnější pilu z celé řady teleskopických pil Silky. Čepel má unikátní zuby Mirai-Me od Silky a na začátku a konci čepele dvě velká srpovitá ostří. Horní zakřivení udržuje čepel ve střihu, zatímco spodní ostří usnadňuje podřezávání kůry. Dolní ostří lze v případě potřeby demontovat.Vyberte si ze tří různých prodloužených délek. Hayate 7700 je nejdelší teleskopická pila od Silky a umožňuje vám prořezávat stromy až do výšky 9 metrů.Hliníková tyč má tvar oválu, což vám dává přesnou kontrolu nad směrem čepele. Má také dva uzamykací mechanismy pro bezpečné a stabilní zamknutí tyče v délce, kterou zrovna vyžadujete.

 
 
Max. délka (m) 5
Délka složené pily (m) 2,4
Délka pilového listu (mm) 420
Počet sekcí 3
Dosah (m) 6,4
Počet zubů na 3 cm 6,5
Hmotnost (Kg): 3.17
Rozměry (cm): 500 x 25.5 x 7
Rozměry balení (cm): 240 x 25.5 x 7

Hayate 5000-6,5 - teleskopická pila


Skutečná heavy duty pila určená speciálně pro profesionály. Hayate má velmi robustní konstrukci, což z ní činí nejodolnější pilu z celé řady teleskopických pil Silky. Čepel má unikátní zuby Mirai-Me od Silky a na začátku a konci čepele dvě velká srpovitá ostří. Horní zakřivení udržuje čepel ve střihu, zatímco spodní ostří usnadňuje podřezávání kůry. Dolní ostří lze v případě potřeby demontovat.
Vyberte si ze tří různých prodloužených délek. Hayate 7700 je nejdelší teleskopická pila od Silky a umožňuje vám prořezávat stromy až do výšky 9 metrů.
Hliníková tyč má tvar oválu, což vám dává přesnou kontrolu nad směrem čepele. Má také dva uzamykací mechanismy pro bezpečné a stabilní zamknutí tyče v délce, kterou zrovna vyžadujete.