ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč
 
Doprava zdarma

Silky Gomtaro 300-8-14 pila s rovnou pevnou čepelí

Cena: 1 899,- Kč

Dostupnost: SKLADEM

Gomtaro 300-8-14 Gomtaro 300-8-14 - pila s rovnou pevnou čepelí
Design čepele pily Gomtaro činí tuto pilu velmi univerzální a rovněž ideální pro tvorbu řezu v raných letech stromu. S rovnou čepelí můžete pracovat velmi precizně a zanecháváte za sebou hladký a čistý řez. Čepel prochází celou rukojetí pro precizní kontrolu a pevnost.Gomtaro s velkými zuby počet 8 zubů na 30 mm můžete poznat podle červených šroubů na rukojeti. Velké zuby excelují v čerstvém a měkkém dřevě.Gomtaro s jemnými zuby počet 13 zubů na 30 mm poznáte podle stříbrných šroubů na rukojeti. Jemné zuby jsou vhodné pro vyzrálé nebo tvrdé dřevo, jako většina ovocných stromů. Gomtaro Pro-Sentei má na čepeli hned dvě velikosti zubů, což ji činí výjimečnou pilou. Jemné zuby na konci čepele jsou ideální pro řezání malých větviček, takže nemusíte tak často přepínat mezi pilou a zahradnickými nůžkami. Tyto jemné zuby lze také použít k vytvoření podřezu nebo k zahájení řezu, po němž můžete rychle pokračovat v řezání dřeva s většími zuby na čepeli.

 
 
Délka pilového listu (mm) 300
Počet zubů na 3 cm 8-14
Hlavní použití suché dřevo
Hmotnost (Kg): 0.40
Rozměry (cm): 47 x 11 x 4
Rozměry balení (cm): 47 x 11 x 4

Gomtaro 300-8-14 - pila s rovnou pevnou čepelí


Design čepele pily Gomtaro činí tuto pilu velmi univerzální a rovněž ideální pro tvorbu řezu v raných letech stromu. S rovnou čepelí můžete pracovat velmi precizně a zanecháváte za sebou hladký a čistý řez. Čepel prochází celou rukojetí pro precizní kontrolu a pevnost.
Gomtaro s velkými zuby počet 8 zubů na 30 mm můžete poznat podle červených šroubů na rukojeti. Velké zuby excelují v čerstvém a měkkém dřevě.
Gomtaro s jemnými zuby počet 13 zubů na 30 mm poznáte podle stříbrných šroubů na rukojeti. Jemné zuby jsou vhodné pro vyzrálé nebo tvrdé dřevo, jako většina ovocných stromů. Gomtaro Pro-Sentei má na čepeli hned dvě velikosti zubů, což ji činí výjimečnou pilou. Jemné zuby na konci čepele jsou ideální pro řezání malých větviček, takže nemusíte tak často přepínat mezi pilou a zahradnickými nůžkami. Tyto jemné zuby lze také použít k vytvoření podřezu nebo k zahájení řezu, po němž můžete rychle pokračovat v řezání dřeva s většími zuby na čepeli.