ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč
 
Doprava zdarma

HS Flamingo FLAMINGO M9 krbová vložka s manuální regulací

Cena: 46 590,- Kč

Cena na splátky: Otevřít kalkulačku

Dostupnost: 2-3 TÝDNY

FLAMINGO M9 Teplovzdušná krbová vložka Flamingo M9 s manuální regulací Nejvyspělejší hoření a snadná obsluha na prvním místě Bezroštový systém spalování Externí přívod vzduchu Nejlepší materiály a kvalita Hoření po celé ploše spalovací komory Revizní otvory pro snadný servis Do konvekčních i akumulačních obezdívek s větracími mřížkami Spalovací komora Revoluční řešení spalovací komory nabízí nepřekonatelný zážitek z ohně. Dřevo hoří po celé ploše dna, díky systému bezroštového spalování a systému kanálků na přívod vzduchu. Výsledkem je minimální spotřeba paliva. Pohled do ohně jsme povýšili na novou úroveň. Dlouhodobě čisté sklo I po několika zatopeních dosahujeme stále čistého skla. Vše je docíleno unikátní konstrukcí komory, která je navržena tak, že přesně zajišťuje přísun jednotlivých vzduchů pro spalování. Dosahujeme tak velmi vysokých teplot a sklo se nešpiní tak, jako u konkurenčních výrobků. Precizní regulace hoření Regulaci hoření si můžete zvolit manuální nebo automatickou. Manuální regulace je řízena přesným ovládacím prvkem, který je seřízen tak, aby regulace byla co nejjednodušší. Rozdíl mezi otevřeným a zavřeným ovládáním je tak velice účinný a na první pohled rychle a jasně viditelný. Pohodlné otevírání Otevírání u krbových vložek Flamingo je velice jednoduché a bezpečné. Zvolili jsme systém jak jej znáte například u lednic, kde stačí pouze zabrat a dvířka jsou otevřená. Žádné kličky a riziko popálení. Stabilní dveřní profil Dvířka musí odolávat velmi vysokým teplotám, a proto jsme zvolili ty nejlepší materiály, které odolají i při dlouhodobém namáhání. U dvířek tak nehrozí nežádoucí deformování. Rám dvířek je speciálně navržen, aby působil čistým dojmem, a současně jsme zajistili perfektní ukotvení těsnící šňůry. Integrovaný stojan Součástí každé krbové vložky Flamingo je integrovaný stojan. Odpadá vám tedy nutnost stojan dozdívat nebo kupovat jej zvlášť. Stojan je výškově regulovatelný a má vysokou stabilitu. Varianty krbové vložky M9 Rámečky 20 mm | černý 20 mm | šedý 46 mm | černý 46 mm | šedý Regulace hoření Manuální regulace Manuální regulace - nerezové ovládání přímo na krbové vložce. Pomocí ovladače přívodu vzduchů si sami nastavíte optimální výkon. Ovladač je velice jednoduše ovladatelný a nepůsobí rušivě. Automatická regulace Pomocí vzduchové klapky regulace kontroluje proces hoření. Díky plynulé regulaci je hoření čisté, optimální a prodlužuje proces hoření. Regulace vyhodnocuje hodnoty pomocí spalinového čidla a proces automatizace je tak velmi přesný.

Momentálně vyprodáno
Rozsah výkonu (kW) 2,6 - 6,8
Účinnost kamen (%) 82,2
Vytápěcí schopnost cca (m3) 50 - 130
Externí přívod vzduchu Ano
Sekundární spalování Ano
Terciální přívod vzduchu Ano
Oplach skla Ano
Jmenovitý výkon (kW) 5,2
Materiál ocelový plech 1,5 a 6 mm
Norma EN 13229, BlmSchV - Stufe 2, Ekodesign
Kouřovod (mm) 150
Emise CO (Při 13% O2) (%) 0,097
Průměrná teplota spalin (°C) 274
Provozní tah (Pa) 12
Délka polen (cm) 33
Palivo dřevo, dřevěné brikety
Typ skla rovné, černěné
Hmotnost (Kg): 105.00
 • Teplovzdušná krbová vložka Flamingo M9 s manuální regulací

  • Nejvyspělejší hoření a snadná obsluha na prvním místě

  • Bezroštový systém spalování

  • Externí přívod vzduchu

  • Nejlepší materiály a kvalita

  • Hoření po celé ploše spalovací komory

  • Revizní otvory pro snadný servis

  • Do konvekčních i akumulačních obezdívek s větracími mřížkami

  Spalovací komora

  Revoluční řešení spalovací komory nabízí nepřekonatelný zážitek z ohně. Dřevo hoří po celé ploše dna, díky systému bezroštového spalování a systému kanálků na přívod vzduchu. Výsledkem je minimální spotřeba paliva. Pohled do ohně jsme povýšili na novou úroveň.

  Dlouhodobě čisté sklo

  I po několika zatopeních dosahujeme stále čistého skla. Vše je docíleno unikátní konstrukcí komory, která je navržena tak, že přesně zajišťuje přísun jednotlivých vzduchů pro spalování. Dosahujeme tak velmi vysokých teplot a sklo se nešpiní tak, jako u konkurenčních výrobků.

  Precizní regulace hoření

  Regulaci hoření si můžete zvolit manuální nebo automatickou. Manuální regulace je řízena přesným ovládacím prvkem, který je seřízen tak, aby regulace byla co nejjednodušší. Rozdíl mezi otevřeným a zavřeným ovládáním je tak velice účinný a na první pohled rychle a jasně viditelný.

  Pohodlné otevírání

  Otevírání u krbových vložek Flamingo je velice jednoduché a bezpečné. Zvolili jsme systém jak jej znáte například u lednic, kde stačí pouze zabrat a dvířka jsou otevřená. Žádné kličky a riziko popálení.

  Stabilní dveřní profil

  Dvířka musí odolávat velmi vysokým teplotám, a proto jsme zvolili ty nejlepší materiály, které odolají i při dlouhodobém namáhání. U dvířek tak nehrozí nežádoucí deformování. Rám dvířek je speciálně navržen, aby působil čistým dojmem, a současně jsme zajistili perfektní ukotvení těsnící šňůry.

  Integrovaný stojan

  Součástí každé krbové vložky Flamingo je integrovaný stojan. Odpadá vám tedy nutnost stojan dozdívat nebo kupovat jej zvlášť. Stojan je výškově regulovatelný a má vysokou stabilitu.

  Varianty krbové vložky M9

  Rámečky

  • 20 mm | černý
  • 20 mm | šedý
  • 46 mm | černý
  • 46 mm | šedý

  Regulace hoření

  Manuální regulace

  Manuální regulace - nerezové ovládání přímo na krbové vložce. Pomocí ovladače přívodu vzduchů si sami nastavíte optimální výkon. Ovladač je velice jednoduše ovladatelný a nepůsobí rušivě.

  Automatická regulace

  Pomocí vzduchové klapky regulace kontroluje proces hoření. Díky plynulé regulaci je hoření čisté, optimální a prodlužuje proces hoření. Regulace vyhodnocuje hodnoty pomocí spalinového čidla a proces automatizace je tak velmi přesný.

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.