ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč
 
Doprava zdarma

Palram Dallas 14x20 luxusní zahradní hliníkový altán

Cena: 129 999,- Kč

Cena na splátky: Otevřít kalkulačku

Dostupnost: SKLADEM

Dallas 14x20 Dallas 14x20 - luxusní zahradní hliníkový altán S luxusním zahradním altánem Dallas získáte elegantní a prostorný přístřešek pro úžasné chvilky relaxace nebo posezení s rodinou či přáteli. Ideální pro zastřešení venkovního posezení, grilu nebo venkovní vířivky Masivní konstrukce z hliníkových profilů i galvanicky ošetřené kovové spojovací články jsou odolné vůči korozi. Na rozdíl od dřeva vám odpadá i starost s natíráním, hnilobou, mechem či dřevokazným hmyzem. Díky tuhé konstrukci o šířkách 18 a 24 cm stačí tomuto přístřešku jen 4 nohy. Je tak velmi vzdušný a snadno přístupný. Velmi odolné střešní panely z 6 mm silného dvoukomůrkového polykarbonátu dokonale chrání před deštěm, sněhem i škodlivým UV zářením a jsou odolné vůči nárazu. Moderní šedý odstín panelů dokáže vykouzlit příjemný stín i při jasné obloze. Systém zasouvacích střešních panelů je bez šroubových spojů, takže nerezne a je odolný vůči průsakům vody. Integrovaný ventilační otvor podporuje proudění vzduchu a odvádí kouř při grilování Díky precizně předřezaným panelům, zásuvnému systému panelů, předvrtaným dírám a návodu, který vede uživatele krok za krokem, je rychlé sestavení možné i ve dvou lidech. Pro sestavení je nutný pevný a rovný podklad. LED osvětlení, topidlo, závěs a síť proti hmyzu lze dokoupit jako příslušenství. Vše se snadno instaluje do připravených drážek v konstrukci nosníku.

 
 
Rozměry altánu (D x Š x V) (cm) 606,3 x 422 x 306,7
Plocha altánu (m2) 25,6
Opěrné sloupky 4
Materiál rámu robustní hliníkové profily / nepodléhají korozi
Barva rámu šedá (RAL 7016)
Materiál desek (střecha) vícevrstvý polykarbonátový panel Twinwall (6 mm)
Barva střechy šedá
Snížení sluneční záření na (%) 2
Hmotnost (Kg): 198.00
Rozměry balení (cm): 295 x 74 x 58
Obj. č.: 707107

Dallas 14x20 - luxusní zahradní hliníkový altán

S luxusním zahradním altánem Dallas získáte elegantní a prostorný přístřešek pro úžasné chvilky relaxace nebo posezení s rodinou či přáteli.

  • Ideální pro zastřešení venkovního posezení, grilu nebo venkovní vířivky
  • Masivní konstrukce z hliníkových profilů i galvanicky ošetřené kovové spojovací články jsou odolné vůči korozi. Na rozdíl od dřeva vám odpadá i starost s natíráním, hnilobou, mechem či dřevokazným hmyzem.
  • Díky tuhé konstrukci o šířkách 18 a 24 cm stačí tomuto přístřešku jen 4 nohy. Je tak velmi vzdušný a snadno přístupný.
  • Velmi odolné střešní panely z 6 mm silného dvoukomůrkového polykarbonátu dokonale chrání před deštěm, sněhem i škodlivým UV zářením a jsou odolné vůči nárazu.
  • Moderní šedý odstín panelů dokáže vykouzlit příjemný stín i při jasné obloze.
  • Systém zasouvacích střešních panelů je bez šroubových spojů, takže nerezne a je odolný vůči průsakům vody.
  • Integrovaný ventilační otvor podporuje proudění vzduchu a odvádí kouř při grilování
  • Díky precizně předřezaným panelům, zásuvnému systému panelů, předvrtaným dírám a návodu, který vede uživatele krok za krokem, je rychlé sestavení možné i ve dvou lidech. Pro sestavení je nutný pevný a rovný podklad.
  • LED osvětlení, topidlo, závěs a síť proti hmyzu lze dokoupit jako příslušenství. Vše se snadno instaluje do připravených drážek v konstrukci nosníku.