ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč
 
Doprava zdarma

Silky Bigboy 2000 curve 360-6,5 skládací pila

Cena: 2 099,- Kč

Dostupnost: SKLADEM

Bigboy 2000 curve 360-6,5 Bigboy 2000 curve 360-6,5 - skládací pila
Lehká, kompaktní skládací pila s velkou 360 mm čepelí pro vynikající řezný výkon. Bigboy má velkou pryžovou rukojeť, která poskytuje pohodlný úchop a absorbuje vibrace. Pro větší sílu a výkon se dá pila, díky dlouhé rukojeti, používat oběma rukama.S uzamykacím mechanismem lze čepel zajistit ve dvou různých polohách pro různé aplikace. Pro dokonalou ochranu zubů se dá pilka lehce složit do rukojeti. Otvor v rukojeti nabízí možnost připojení karabiny nebo lanka k pile. Bigboy je k dispozici v několika různých velikostech zubů a s rovnou nebo zahnutou čepelí.Bigboy s červenou rukojetí má velké zuby, určené k řezání čerstvého dřeva vysokou rychlostí. Bigboy s černou rukojetí má střední zuby a může zvládnout jak čerstvé, tak suché dřevo. Jemné zuby pro řez tvrdého dřeva s vysokou přesností nabízí Bigboy s modrou rukojetí.Bigboy 2000 CURVE je ultimátní venkovní pila. S pevnou, extrémně tlustou a zakřivenou čepelí zvládne tato pila pořezat velká polena i pokácet stromy stromy. Ideální třeba pro ty, kdo rádi staví přístřešky nebo na přípravu velkých táborových ohnišť.

 
 
Délka pilového listu (mm) 360
Počet zubů na 3 cm 6,5
Hlavní použití čerstvé dřevo
Hmotnost (Kg): 0.44
Rozměry (cm): 76 x 9 x 2
Rozměry balení (cm): 47 x 11 x 2.5

Bigboy 2000 curve 360-6,5 - skládací pila


Lehká, kompaktní skládací pila s velkou 360 mm čepelí pro vynikající řezný výkon. Bigboy má velkou pryžovou rukojeť, která poskytuje pohodlný úchop a absorbuje vibrace. Pro větší sílu a výkon se dá pila, díky dlouhé rukojeti, používat oběma rukama.
S uzamykacím mechanismem lze čepel zajistit ve dvou různých polohách pro různé aplikace. Pro dokonalou ochranu zubů se dá pilka lehce složit do rukojeti. Otvor v rukojeti nabízí možnost připojení karabiny nebo lanka k pile. Bigboy je k dispozici v několika různých velikostech zubů a s rovnou nebo zahnutou čepelí.
Bigboy s červenou rukojetí má velké zuby, určené k řezání čerstvého dřeva vysokou rychlostí. Bigboy s černou rukojetí má střední zuby a může zvládnout jak čerstvé, tak suché dřevo. Jemné zuby pro řez tvrdého dřeva s vysokou přesností nabízí Bigboy s modrou rukojetí.
Bigboy 2000 CURVE je ultimátní venkovní pila. S pevnou, extrémně tlustou a zakřivenou čepelí zvládne tato pila pořezat velká polena i pokácet stromy stromy. Ideální třeba pro ty, kdo rádi staví přístřešky nebo na přípravu velkých táborových ohnišť.