ČeskyČesky
Cena celkem: 0,- Kč

Servisy

Servisní střediska zahrada - typ A

Provádí záruční i pozáruční servis na zahradní techniku distribuovanou firmou GARLAND, bez ohledu na místo jejího zakoupení (obchodní řetězce, internetové obchody či specializované smluvní prodejny). 

Servisní střediska zahrada - typ B

Tento typ servisních středisek je většinou integrovanou součástí prodejních míst autorizovaných dealerů. Pro naše zákazníky to znamená, že na zahradní techniku zakoupenou v konkrétní prodejně našeho smluvního partnera, mu bude na stejném místě poskytnut i autorizovaný záruční a pozáruční servis. Možnost opravy stroje, který byl koupen mimo takovou prodejnu (např. v síti obchodních řetězců nebo přes internetový obchod) je možná jen po domluvě s konkrétním servisním střediskem typu B. 

Servisní středisko elektrické nářadí a vodní program

Prodejce, u kterého jste stroj kupovali slouží zároveň jako servisní sběrné místo. Při reklamaci pouze kontaktujte příslušného prodejce, který se Vám o servis u něho zakoupeného stroje postará.

Při kontaktu se servisním střediskem (ať už telefonicky, e-mailem nebo osobně) vždy uvádějte název stroje, modelové číslo stroje a sériové číslo stroje (naleznete na štítku stroje).

Servisní středisko: Bartoš nářadí s.r.o.

Servis B

Kontaktní údaje
Název: Bartoš nářadí s.r.o.
Město: Liberec 11
Ulice: K Bauhausu 614
PSČ: 460 01
IČO: 49898299
DIČ:
Kontakt Bartoš nářadí s.r.o.
Telefon 602558774
Telefon 485323451
Kontakt Martin Bartoš - NÁŘADÍ - Liberec
E-mail servis-lbc@naradibartos.cz
Kontakt Trojan
Telefon 485152770
Další informace:
GPS souřadnice: 50.7672885 15.0879612
Platba kartou: Ne