E-obchod GARLAND - nejlepší místo k nákupu zahradní techniky či vybavení do dílny

Více jak 20 let zkušeností

E-obchod GARLAND - nejlepší místo k nákupu zahradní techniky či vybavení do dílny

Nyní už nemusíte volit mezi levnými, často nekvalitními produkty a drahou značkovou technikou. Už se nemusíte bát, zda se o váš stroj někdo postará, až bude potřebovat servis. Nakupujte bez obav kvalitní značkovou techniku za skvělé ceny přímo od dovozce uvedených značek – společnosti Garland, která působí na trhu více než 20 let. Využijte zázemí silného partnera. V našich skladech o ploše 5 000 m2 pro Vás máme většinu nabízeného sortimentu ihned k dispozici a v případě jakéhokoliv problému máme 13 000 různých položek náhradních dílů skladem a dalších 200 000 u našich dodavatelů dostupných během několika dní. Disponujeme vlastním servisem o rozloze téměř 1000 m2 a desítkami autorizovaných servisních středisek po celé ČR a SR. Můžete si objednat stroj přímo domů nebo můžete k odběru využít některé z desítek partnerských výdejních míst po celé republice, kde vám odborný personál rád pomůže stroj sestavit a proškolí Vás v jeho užívání. Velké stroje Vám i ochotně zavezou až do domu.

Přejeme Vám mnoho spokojených chvil při užívání jakéhokoliv z námi nabízených produktů. 

Novinky

Activa – hezké grily a zahradní topidla za skvělou cenu

Grilovací sezóna se blíží a Vy si můžete vybrat některý ze zajímavých a velmi dobře vybavených grilů od německé společnosti Activa, se kterou jsme letos navázali spolupráci. Jde o velmi pěkně vyrobené grily s velice zajímavými cenovkami. Na výběr máte grily lávové, plynové i tradiční na dřevěné uhlí. Nabídku doplňuje plynové zahradní topidlo, které dokáže i v chladných dnech vykouzlit na terase příjemnou atmosféru a příslušenství ke grilům, opět za velmi příznivé ceny. Více. 

Nábytek Garland – královské posezení za skvělou cenu.

Když si kupujete zahradní nábytek, tak určitě nechcete, aby Vám vydržel jen dvě nebo tři sezóny. Takového zboží je na trhu bohužel hodně. Kvalitní nábytek Vám zase může pořádně provětrat peněženku. My jsme se pro Vás pokusili vytvořit ideální alternativu opravdu kvalitního nábytku za atraktivní cenu. Spojili jsme se s nejrenomovanějšími výrobci z Česka, Skandinávie, Německa i Asie a připravili pro Vás čtyři řady nábytku z různých materiálů, tak aby si mohl vybrat opravdu každý. více

Campingaz – když chcete ten nejlepší grill

Grilování patří neodmyslitelně k životu na zahradě. Jako vždy, i zde jsme sháněli do našeho sortimentu ten nejlepší výrobek a jsme velmi rádi, že jsme se dohodli z východoevropskou centrálou společnosti Campingaz na vzájemné spolupráci. Pro Vás to znamená možnost mít špičkový gril nabytý těmi nejnovějšími systémy, které Vám pomohou užít si grilování ve skvělé pohodě a s těmi nejlepšími výsledky, které ocení jak vaše rodina, tak vaši přátelé.  více zde.

 

ELPUMPS - nejlepší maďarský vývozce 2014

Společnost Elpumps byla začátkem února 2015 oceněna vládou maďarské republiky jako "Vývozce roku 2014" v kategorii za nejlepší technické zpracování produktu.

Ocenění převzal generální ředitel László Aranyosi na slavnostním předávání cen v Budapešti. Velice nás těší úspěch našeho partnera a jsme rádi, že právě takovéto produkty uvádíme na náš trh. Více

 

4 ocenění pro Garland v soutěži firem o cenu Kozlíka Šikuly za rok 2014

Také letos probíhala soutěž vyhlašovaná časopisem Recepty prima nápadů ve spolupráci z největším internetovým hobby portálem Český kutil o ocenění Kozlíka Šikuly. Přihlásit se mohly společnosti působící na tuzemském trhu s nabídkou produktů a služeb pro dům a zahradu v celé řadě kategorii. Více informací zde.

HS Flamingo – česká kamna na celý život se zárukou 7 let

Vybrat si správná kamna není vůbec jednoduché. Zjistili jsme to také, když jsme téměř 2 roky sháněli dodavatele tohoto sortimentu. Vyznat se v kvalitě šamotu, síle a jakosti použitých plechů a roštu, odolnosti skla, těsnících prvků, procesu spalování, rozdílech v účinnosti a bezpečnosti je docela věda. Rozdíly v užitných vlastnostech a zpracování krbových kamen jsou zkrátka obrovské. Víte například, že nekvalitní šamot Vám vydrží třeba jen dva roky a že díky zastaralému spalovacímu procesu u mnohých kamen protopíte klidně o 3000,- Kč více každý rok jen na palivu? Je to pro Vás hodně? Se všemi těmito otázkami se už nemusíte trápit. Ve spolupráci přímo se špičkovým českým výrobcem krbových kamen HS Flamingo jsme pro Vás připravily nabídku tří modelových řad krásných, moderních, kvalitních a velmi úsporných kamen. Vyberete si jak horkovzdušné tak teplovodní modely v mnoha variantách a velikostech. Samozřejmostí je rovněž široká nabídka kouřovodů a dalšího příslušenství – vše v kvalitě HS Flamingo. Servis pravděpodobně nebudete potřebovat, a pokud ano, při nákupu od nás ho máte přímo s „tovární“ podporou od techniků HS Flamingo. A dobrá zpráva na závěr. Jelikož spolupracujeme přímo s výrobcem, budete velmi překvapeni, za jakou příjemnou cenu si můžete špičková kamna HS Flamingo zakoupit. Nabídku kamen naleznete zde.

Největší výrobce špičkových akumulátorových zahradních strojů na světě je konečně oficiálně i v ČR a SR. Jsme velmi rádi, že jsme dostali důvěru společnosti Greenworks a můžeme Vám nabídnou jejich řadu skvělých akumulátorových a elektrických produktů. Díky skvělé cenové politice Greenworks si můžete pořídit stroje nabité nejmodernějšími technologiemi a osazené nejlepšími aku články Sanyo za ceny až o desítky % nižšími oproti srovnatelné konkurenci. Říká se, že kdo jednou zkusil pracovat s tichým, bezúdržbovým, výkonným a lehce ovladatelným aku strojem, nikdy se už k benzínovým nebo elektrickým strojům nevrátí. Díky strojům Greenworks to nyní můžete vyzkoušet i Vy. Nabídku strojů naleznete zde.

Je pro nás velká čest, že jsme se mohli stát od roku 2014 hrdým partnerem společnosti PALRAM, světového lídra ve výrobě špičkového polykarbonátu a výrobků z něj. Představujeme Vám novou řadu moderních polykarbonátových skleníků a zahradních domků s bezkonkurenčními užitnými vlastnostmi. Jako první jsme do nabídky zařadili i skleníky osazené bočními panely z čirého polykarbonátu připomínajícího sklo, jejichž luxusní vzhled z nich dělá jedničku v prodejnosti i na takových trzích, jako je třeba Německo či Velká Británie. A cena? Podívejte se zde a budete mile překvapeni.

Profil společnosti PALRAM: http://www.palram.com/Profile_Video

Garland

Copyright © 2006 GARLAND distributor, s.r.o. Fotografie, videa, loga nebo texty na tomto webu jsou chráněny autorskými právy výrobce nebo distributora a je zakázáno je používat nebo dále šířit bez svolení společnosti GARLAND distributor, s.r.o.