E-obchod GARLAND - nejlepší místo k nákupu zahradní techniky či vybavení do dílny

Více jak 20 let zkušeností

E-obchod GARLAND - nejlepší místo k nákupu zahradní techniky či vybavení do dílny

Nyní už nemusíte volit mezi levnými, často nekvalitními produkty a drahou značkovou technikou. Už se nemusíte bát, zda se o váš stroj někdo postará, až bude potřebovat servis. Nakupujte bez obav kvalitní značkovou techniku za skvělé ceny přímo od dovozce uvedených značek – společnosti Garland, která letos slaví kulaté 20. výročí působení na trhu. Využijte zázemí silného partnera. V našich skladech o ploše 5 000 m2 pro Vás máme většinu nabízeného sortimentu ihned k dispozici a v případě jakéhokoliv problému máme 13 000 různých položek náhradních dílů skladem a dalších 200 000 u našich dodavatelů dostupných během několika dní. Disponujeme vlastním servisem o rozloze téměř 1000 m2 a desítkami autorizovaných servisních středisek po celé ČR a SR. Můžete si objednat stroj přímo domů nebo můžete k odběru využít některé z desítek partnerských výdejních míst po celé republice, kde vám odborný personál rád pomůže stroj sestavit a proškolí Vás v jeho užívání. Velké stroje Vám i ochotně zavezou až do domu.

Přejeme Vám mnoho spokojených chvil při užívání jakéhokoliv z námi nabízených produktů. Více zde >>>

Novinky

Největší výrobce špičkových akumulátorových zahradních strojů na světě je konečně oficiálně i v ČR a SR. Jsme velmi rádi, že jsme dostali důvěru společnosti Greenworks a můžeme Vám nabídnou jejich řadu skvělých akumulátorových a elektrických produktů. Díky skvělé cenové politice Greenworks si můžete pořídit stroje nabité nejmodernějšími technologiemi a osazené nejlepšími aku články Sanyo za ceny až o desítky % nižšími oproti srovnatelné konkurenci. Říká se, že kdo jednou zkusil pracovat s tichým, bezúdržbovým, výkonným a lehce ovladatelným aku strojem, nikdy se už k benzínovým nebo elektrickým strojům nevrátí. Díky strojům Greenworks to nyní můžete vyzkoušet i Vy. Nabídku strojů naleznete zde.

Je pro nás velká čest, že jsme se mohli stát od roku 2014 hrdým partnerem společnosti PALRAM, světového lídra ve výrobě špičkového polykarbonátu a výrobků z něj. Představujeme Vám novou řadu moderních polykarbonátových skleníků a zahradních domků s bezkonkurenčními užitnými vlastnostmi. Jako první jsme do nabídky zařadili i skleníky osazené bočními panely z čirého polykarbonátu připomínajícího sklo, jejichž luxusní vzhled z nich dělá jedničku v prodejnosti i na takových trzích, jako je třeba Německo či Velká Británie. A cena? Podívejte se zde a budete mile překvapeni.

Profil společnosti PALRAM: http://www.palram.com/Profile_Video

Garland

Copyright © 2006 GARLAND distributor, s.r.o. Fotografie, videa, loga nebo texty na tomto webu jsou chráněny autorskými právy výrobce nebo distributora a je zakázáno je používat nebo dále šířit bez svolení společnosti GARLAND distributor, s.r.o.